Las Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca

Winietki ślubne satynowe z pleksi z kształcie serca z motywem lasu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Las Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca


Serce i las – wyjątkowe winietki ślubne

Serce jest uznanym symbolem miłości, podobnie jak las symbolizujący bezpieczeństwo i dom. Obydwie graficzne metafory niosą jakże znaczące i czytelne przesłanie dla Młodej Pary. Idealnie wpisują się więc w ślubną retorykę. Poznajcie nasze wyjątkowe winietki ślubne.

Winietki ślubne, które stworzyliśmy dla Was, wykonane zostały z satynowej, półprzezroczystej, eleganckiej pleksi. Są w kształcie serca. Podstawę natomiast zdobi motyw zimowego, malowanego lasu. Stabilność pozwalają utrzymać dedykowane, okrągłe nóżki.

Całość tworzy stylowy dodatek, który nie tylko pozwoli z łatwością znaleźć weselnikom przeznaczone im miejsce przy stole, ale również stanie się wyjątkową pamiątką i piękną ozdobą romantycznego wesela.

Personalizacja GRATIS.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6,8 x 6,6 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.