Góry Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca

Winietki ślubne satynowe z pleksi z kształcie serca z motywem gór


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Góry Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca


Serce i góry, dwa jakże romantyczne symbole, które idealnie podkreślą atmosferę unikalnego wesela. Jeśli planujecie ślub w zimowej i jednocześnie górskiej aurze, powinniście na weselnych stołach ustawić satynowe winietki ślubne z pleksi w kształcie serca.

Ślubne winietki na górskie wesele

Romantyczne winietki ślubne – serca z motywem gór - są delikatne, urocze i bardzo stylowe. Serce to symbol miłości, a góry wskazują jednoznacznie na trwałość, siłę i majestat tego uczucia. Winietki ślubne wykonaliśmy z wysokiej jakości akrylu. Charakteryzuje je trwałość i piękna zimowa kolorystyka oraz realistyczny nadruk tła, jak ze zdjęcia lub z pocztówki z górskim widokiem. Na pewno będą stanowiły wyjątkową pamiątkę z Waszego wesela. Dzięki nim każdy z gości będzie też wiedział, w którym miejscu powinien usiąść przy weselnym stole.

Wraz z winietką otrzymacie nóżki do samodzielnego umieszczenia wizytówki. Personalizacja GRATIS.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6,8 x 6,6 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.