Pudrowe róże Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca

Winietki ślubne satynowe z pleksi z kształcie serca z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca


Winietki ślubne są sprawdzonym sposobem na wyznaczenie miejsca przy weselnym stole dla zaproszonych gości. Drobny dodatek, który wprowadza porządek i przede wszystkim pozwala uniknąć dezorganizacji oraz nieporozumień w trakcie wesela. A jeśli są jeszcze piękne i stylowe, stają się prawdziwą ozdobą stołów weselnych.

Sprawdź nasze Pudrowe róże Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca, które są wyjątkowo trwałe, a także estetyczne i stylowe. Przezroczyste winietki z akrylu to przykład jak niewielki dodatek może stać się atrakcyjną dekoracją i pamiątką dla gości. Subtelnie ozdobione modnym motywem pudrowych róż z zieloną gałązką, w kształcie symbolicznego serca – znaku miłości – idealnie wpiszą się w romantyczne wesele.

Winietki ślubne pudrowe róże od Venarti są w pełni spersonalizowane. W komplecie znajdują się nóżki do samodzielnego ustawienia.  

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6,8 x 6,6 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych