Winietki ślubne lustrzane z ornamentem

Winietki ślubne lustrzane na stoły weselny z ornamentem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Winietki ślubne lustrzane z ornamentem


Szkło jest materiałem niezwykle szlachetnym i eleganckim, zatem nie dziwi, że lustrzane elementy dekoracji stołów podbijają serca kolejnych Par Młodych.

Winietki ślubne lustrzane z ornamentem zauroczą również weselnych gości, rozwiązując przy tym problem z odnalezieniem własnego miejsca.

Subtelny grawerunek, odznaczający się wysoką jakością wykonana i elegancką czcionką nada przyjęciu elegancki charakter i doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku wesela w stylu glamour jak i w stylu klasycznym czy nawet romantycznym.

 

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego złożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 7,5cm x 4,6cm

Grubość: 2mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.