Zielone liście Ślubne zawieszki na wódkę

Ślubne zawieszki z motywem zielonych liści


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,20 zł brutto
1,20 zł bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zielone liście Ślubne zawieszki na wódkę


Trendem, który utrzymuje się już od wielu lat, jest zdobienie butelek z weselnymi alkoholami Służyć do tego mogą eleganckie i zachwycające swoim subtelnym pięknem papierowe zawieszki, ozdobione motywem zielonych liści, które nie tylko zachwycają weselnych gości, ale również dostarczą dodatkowych bodźców wzrokowych, zwiększając przyjemność z delektowania się zawartym w butelce trunkiem.

 

Wymiary: 6cm x 9cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.