Hortensja Ślubne zawieszki drewniane

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem hortensji


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Hortensja Ślubne zawieszki drewniane


Drewno i wyroby z niego wykonane stają się coraz częściej wykorzystywaną ozdobą. Dotyczy to również ślubów i weselnych przyjęć, gdzie drewno używane jest do dekoracji weselnej sali, w tym do dekoracji stolików czy nawet butelek z weselnymi trunkami.

Ślubne zawieszki drewniane, ozdobione motywem hortensji, stanowić będą piękny dodatek i jednocześnie element ślubnej aranżacji.

Dyskretny, kwiatowy wzór w połączeniu z drewnem, wygląda nie tylko szykownie, ale wręcz subtelnie i zachwycająco. Tak ozdobiona butelka śmiało może stać się również pamiątką dla weselnych gości lub też nagrodą w organizowanych w trakcie weselnego przyjęcia zabawach i konkursach.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu