Samochód z prezentem - Ślubne, drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem samochodu z prezentem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Samochód z prezentem - Ślubne, drewniane zawieszki


Młode Pary poszukujące wyjątkowych dekoracji, doskonale korespondujących ze stylem retro czy romantycznym, szczególnie chętnie sięgną po zawieszkę drewnianą na alkohol, przyciągającą uwagę wszystkich swą delikatnością, dyskretną elegancją i pięknem.

Drewniana zawieszka na alkohol to doskonały sposób, by przemienić zwyczajną butelkę w naczynie godne tego, by mieściła się w nim weselna wódka.

Tak ozdobiona butelka alkoholu będzie również wspaniałym prezentem dla weselnych gości, który pozwoli im powrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.