Szopy - Ślubne, drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem szopów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szopy - Ślubne, drewniane zawieszki


Mimo iż szopy dotąd nie kojarzyły się z weselnym przyjęciem, to zawieszka ozdobiona motywem pary tych zwierząt, ma szansę zapoczątkować nowy trend.

Wysokiej jakości zawieszka, z motywem uroczych, zakochanych szopów, zmieni zwyczajną butelkę na alkohol w prawdziwie weselny trunek, przyciągając przy tym spojrzenia weselników i tworząc niezapomnianą dekorację weselnego stołu.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.