Diamentowe serce - Ślubne, drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem diamentowego serca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Diamentowe serce - Ślubne, drewniane zawieszki


Diament to wyjątkowy, niezwykle rzadki minerał, odznaczający się niebywałą wręcz trwałością. Nic zatem dziwnego, że stał się on symbolem wiecznej i niesłabnącej miłości.

Jego pojawienie się na zawieszce na alkohol jest niczym dobra wróżba na przyszłość, a przy tym wyjątkowa ozdoba – nie tylko butelki z trunkiem, ale i weselnego stołu.

Drewniana zawieszka ozdobiona motywem diamentu, to również piękna pamiątka weselnej zabawy i – wraz z alkoholem – wspaniały prezent dla zaproszonych gości.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.