Szopy w sercu Drewniane, ślubne zawieszki

2,50 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szopy w sercu Drewniane, ślubne zawieszki


W trosce o dobrą zabawę weselnych gości i zaspokojenie wymagających podniebień, warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju napoje alkoholowe, pozwalające zadowolić gust wszystkich weselników.

Aby jednak nadać trunkom indywidualny charakter, warto zaopatrzyć się w drewniane zawieszki na butelki, które mogą pełnić również funkcję drobnych upominków dla gości.

Dzięki wysokiej jakości drewnianej zawieszce, ozdobionej uroczym motywem zakochanej pary szopów, butelki zyskają niepowtarzalny urok, staną się też doskonałą nagrodą dla osób biorących udział w organizowanych podczas wesela grach i zabawach.

Ten rodzaj zawieszki pasuje szczególnie do wesel organizowanych w stylu wiejskim czy eko, ale znakomicie sprawdzi się również w industrialnych klimatach.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.