Ślubne winietki Zielone liście

Ślubne winietki z motywem zielonych liści


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,20 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ślubne winietki Zielone liście


Uporządkowanie pod względem organizacyjnym weselnej sali oraz dokładne ustalenie miejsc przy stołach, jest niezmiernie istotną kwestią, ułatwiającą nie tylko podawanie posiłków czy sprawne odnalezienie przez weselnych gości swoich miejsc, ale również będącą wyrazem troski o komfort zaproszonych osób i ich dobrą zabawę.

W optymalnym rozlokowaniu weselnych gości służyć mogą urocze winietki, które w dyskretny, a zarazem elegancki sposób informują o wyznaczonym przez Młodą Parę dla danej osoby miejscu.

Papierowe winietki ozdobione delikatnym motywem zielonych liści zachwycą gości, będą stanowiły również wspaniałe uzupełnienie dekoracji weselnego stołu.

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 104mm x 46mm

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.