Szopy w sercu Winietki ślubne

Winietki ślubne ciekawy wzór szopów w sercu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,20 zł brutto
bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szopy w sercu Winietki ślubne


W trosce o komfort weselnych gości i sprawne ich rozmieszczenie przy weselnych stołach, niezbędnym elementem organizacji przyjęcia, jest zakup ślubnych winietek.

Dla Młodych Par ceniących sobie nieszablonowe rozwiązania, kochających naturę i pragnących przy tym zaskoczyć wszystkich, doskonale sprawdzą się białe papierowe winietki, ozdobione uroczym motywem pary zakochanych szopów.

Białe tło winietki dodaje jej elegancji, zaś delikatny, zwierzęcy motyw sprawia, że będą one widoczne nawet na śnieżnobiałych obrusach.

To element funkcjonalny i dekoracyjny zarazem, który – dzięki papierowi wysokiej jakości oraz stylowemu motywowi – stanie się prawdziwą ozdobą weselnych stołów, zaś dla gości - powodem do zachwytów.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 97mm x 43mm

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.