Winietki ślubne W031

Winietki na stoły.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,60 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Winietki ślubne W031


Wytworne winietki ślubne, wykonane zostały zaawansowaną techniką laserową, dzięki której można otrzymać tak fantazyjne, ażurowe wzory, a jednocześnie utrzymać trwałość produktu.

Winietki opatrzone są okienkiem z koronkowym wzorem w kształcie ślimaków.

Imię i nazwisko zostało napisane ozdobna czcionką, która w żaden sposób nie zakłóca kompozycji.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 100mm x 60mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji dotyczących wyglądu (kolor kartonu, kolor papieru - środek winietki pod zadruk), inicjałów pary młodej oraz listy gości.

 

Winietka dostępna w wersji złożonej. Nie wymaga sklejania, przycinania. Należy jedynie samodzielnie włożyć karteczki z nazwiskami do winietki. Winietki posiadają specjalne nacięcia umożliwiające włożenie karteczki za pomocą kilku prostych ruchów.

Powiązane wpisy na blogu