Winietki W014

Winietki na stoły  wycinane laserowo z inicjałami Pary Młodej w ornamencie.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,60 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Winietki W014


Piękne, karminowe winietki ślubne będą szczególną ozdobą stołu weselnego.

Subtelne, ażurowe okienko zawiera ornament z inicjałami pary młodej.

Wasi goście będą zachwyceni waszym wyszukanym gustem i elegancją przyjęcia, objawiającą się w najdrobniejszych szczegółach. Imię i nazwisko zastało napisane wytworną czcionką podkreślającą uroczysty charakter wesela.

Winietki na stoły wycinane laserowo wykonane z eleganckich papierów i kartonów ozdobnych dostępnych w różnych konfiguracjach kolorystycznych (zobacz nasze wzorniki papierów).

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 100mm x 60mm

Winietka dostępna w wersji złożonej. Nie wymaga sklejania, przycinania. Należy jedynie samodzielnie włożyć karteczki z nazwiskami do winietki. Winietki posiadają specjalne nacięcia umożliwiające włożenie karteczki za pomocą kilku prostych ruchów.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji dotyczących wyglądu (kolor kartonu, kolor papieru - środek winietki pod zadruk), inicjałów pary młodej oraz listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych