Plasterek drewna na obrączki z kwiatami

Plasterek drewna na obrączki motyw kwiatowy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

49,99 zł brutto
brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Plasterek drewna na obrączki z kwiatami


Moment nałożenia obrączek przed ołtarzem jest wyjątkowy, wszak nie bez przyczyny podkreśla się bogatą symbolikę obrączki ślubnej.

Aby jednak nadać temu ceremoniałowi szczególnie wyjątkowego charakteru, należy zadbać również o wyjątkową podstawę na te obrączki.

Jednym z takich zachwycających produktów, które doskonale pasować będą nie tylko do stylu eko, ale i rustykalnego czy wesela w romantycznych klimatach, jest plaster drewna, zamieniony w swego rodzaju tackę na obrączki.

Plasterek drewna, ozdobiony motywem pięknych kwiatów, to wyjątkowy sposób na podanie obrączek. Dzięki specjalnym wgłębieniom nie zachodzi ryzyko, że obrączki wypadną, a ta niebanalna tacka będzie też wspaniałą pamiątką ze ślubu.

 

Materiał: drewno brzozowe

Wymiar: około 80 - 100mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych