Pudrowe róże Tablice rejestracyjne ślubne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał).  Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Pudrowe róże Tablice rejestracyjne ślubne


Pudrowe róże to ozdobny motyw przewodni Waszego romantycznego wesela? Chcecie by były wszędzie? Mamy dla Was oryginalne tablice rejestracyjne weselne z nadrukiem przepięknych, delikatnych pudrowych róż.

Unikalne tablice ślubne do auta są doskonałym pomysłem, by ozdobić samochód, którym pojedziecie do ślubu i potem udacie się na Wasze wesele. Tablice rejestracyjne, które wykonujemy, są produkowane z hipsu. Jest to wyjątkowo lekki i giętki materiał odporny na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Nie straszny mu więc będzie śnieg, deszcz i błoto. Nie zarysuje się i nie zniszczy. Białą tablicę ozdabiamy kolorowym i delikatnym nadrukiem z motywem pudrowych róż i personalizujemy GRATIS

 

Cena dotyczy 1 szt

 

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych