Zielone liście tablice rejestracyjne ślubne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł brutto
brutto


Opis
Opis

Zielone liście tablice rejestracyjne ślubne


Zajechać do ślubu z wielką pompą, zwrócić na siebie uwagę wszystkich, sprawić, by zarówno ten przejazd, jak i cała ślubna uroczystość były wyjątkowe – to marzenie wielu Młodych Par. Jak się okazuje, wcale nie jest ono nierealne szczególnie, że weselny samochód, pięknie przystrojony, zwróci uwagę wszystkich, wioząc przyszłych Nowożeńców ku nowemu życiu.  
Jednym ze sposobów przystrojenia tego samochodu, jest użycie specjalnych, ślubnych tablic rejestracyjnych.

Te ozdobione motywem zielonych liści, nie tylko zwracają uwagę swoją wyjątkowością, ale też pełną uroku i elegancji prostotą. Są one idealne zarówno w przypadku ślubu organizowanego w styli eko, minimalistycznym, jak i klasycznym. Łączą w sobie świeżość z bogatą symboliką, nie pozostawiają miejsca na domysły, jak ważny jest dla Młodej Pary dany dzień.  
 

 

Cena dotyczy 1 szt

 

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.