Szopy w sercu Ślubne tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł brutto
brutto


Opis
Opis

Szopy w sercu Ślubne tablice rejestracyjne


Szopy w charakterze ślubnych gości? Czemu nie, jeśli pojawią się one jako motyw zdobiący ślubne tablice rejestracyjne.

Samochód wiozący Młodą Parę do ślubu, za sprawa tych tablic, zmienić się może w wyjątkowy pojazd, który zwracać będzie na siebie uwagę w ślubnym orszaku, który wzbudzać będzie czułość i wprawiać w romantyczny nastrój.

Para Młoda wybierająca motyw szopów zamkniętych w sercu, jawi się jako otwarta, kochająca ludzi i nie bojąca się nowych wyzwań. Szopy to doskonały wybór, pozwalający przy tym wyrazić swój indywidualizm, a także wpływający na kreowanie wyjątkowej ślubnej atmosfery.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.