Diamentowe serce tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł brutto
brutto


Opis
Opis

Diamentowe serce tablice rejestracyjne


Diament to kamień symbolizujący trwałość, wieczność. Dokładnie tak samo trwała i wieczna powinna być miłość małżeńska, dlatego też kamień ten pojawia się często w pierścionkach zaręczynowych, a nawet w obrączkach.

Nic zatem dziwnego, że motyw ten został wykorzystany również w różnych elementach niezbędnych do organizacji wesela i wykreowania wyjątkowej jego atmosfery. Ślubne tablice rejestracyjne, ozdobione motywem diamentu to doskonały sposób, by przykuć uwagę zaproszonych gości, by zachwycić ich i sprawić, że pojazd wiozący Młodą Parę nabierze wyjątkowego charakteru.

Trwałość tablic, ich elegancki wygląd sprawia, że będą one wspaniałym dodatkiem do wystroju ślubnej sali i innych elementów aranżacji, pomogą również budować niezwykłą atmosferę ślubu. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż ślubne tablice wspaniale wyglądają na zdjęciach, pozwalając nadać im nową jakość, ale też zabarwiając dzień ślubu odrobiną uśmiechu, luzu i dystansu do siebie oraz świata.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.