Zielone liście Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem zielonych liści


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł brutto
brutto
Opis
Opis

Zielone liście Pudełko na koperty, telegramy


Nie bez przyczyny mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Te szczegóły odgrywają bowiem podczas ślubu i weselnego przyjęcia niebagatelne znaczenie, dlatego też warto o nie zadbać już na etapie przygotowań do ceremonii.

Jako że integralną częścią ślubu są życzenia składane przez gości oraz koperty przez nich wręczane – zarówno te z pięknymi kartkami zawierającymi życzenia szczęścia i pomyślności, jak i te, które kryją w sobie ślubne prezenty w finansowej postaci, to warto zadbać o to, by móc je zbierać w stylowy i elegancki sposób.

Służyć może do tego ślubne pudełko na koperty i telegramy, ozdobione motywem zielonych liści. Ta piękna i funkcjonalna ozdoba wesela zachwyci weselnych gości, doda splendoru ceremonii, zaś po ślubie, może stać się piękną dekoracją mieszkania Młodej Pary.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.