Kwiaty boho Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem kwiatów boho


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł
Opis
Opis

Kwiaty boho Pudełko na koperty, telegramy


Styl boho od pewnego czasu wraca do łask, jeśli chodzi o ślubną stylistykę. Kojarzy się z nieskrępowaną wolnością, dobrą zabawą a przy tym z lekkością, co wcale nie wyklucza doskonałej organizacji weselnej uroczystości i dbałości o szczegóły.

Jednym z przejawów takiej dbałości, jest przedmiot, bez którego coraz więcej Młodych Par nie potrafi się już obejść. Mowa tu o ślubnym pudełku na koperty i telegramy, które znacznie ułatwia przyjmowanie życzeń i kopert z kartkami / pieniędzmi od weselnych gości, a przy tym stanowi wyraz troski o komfort zaproszonych gości.

Ozdobione kwiatami boho pudełko zachwyci weselników, stanowić będzie też wspaniały element uzupełniający aranżację ślubu w stylu boho, romantycznym czy nawet klasycznym. Po ślubie zaś może stać się wspaniałą ozdobą sypialni czy salonu Młodej Pary.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu