Zielone liście Ślubny, biały album, księga gości

Album z motywem zielonych liści


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł brutto
75,00 zł bruttoOpis
Opis

Zielone liście Ślubny, biały album, księga gości


Radość jest tym większa, z im większą liczbą bliskich sercu ludzi się ją dzieli. Dlatego też warto docenić tych bliskich, którzy zdecydowali się towarzyszyć Młodej Parze w świętowaniu wyjątkowego dnia zaślubin.

To również okazja dla Nowożeńców, żeby na zawsze zatrzymać te wspaniałe chwile, by sycić się serdeczną atmosferą życzliwości płynącej od weselników.

Ten wyjątkowy moment warto zatrzymać na zawsze, korzystając z Księgi Gości. Wyjątkowa księga, wykonana z wysokiej jakości papieru i ozdobiona delikatnym, eleganckim motywem zielonych liści umożliwi gościom przelanie swych uczuć, zaś Młodej Parze dostarczy wyjątkowej pamiątki, do której będą mogli wielokrotnie wracać, odczytując życzenia, rady na wspólną drogę życia czy sentencję będące cennymi drogowskazami.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr