Drewniany album, księga wpisów Szopy w sercu

89,99 zł brutto
brutto
Opis
Opis

Drewniany album, księga wpisów Szopy w sercu


Ślub to wydarzenie w życiu, którym warto się dzielić, warto świętować ten moment wspólnie z najbliższymi osobami, zarówno z rodziny, jak i wśród przyjaciół czy kolegów. Warto też utrwalić tak znacząca chwilę w swojej pamięci na zawsze, czemu służyć może wspaniały drewniany album – Księga Gości.

Niezwykle starannie wykonany, urokliwy i elegancki album to również okazja dla gości weselnych, którzy mogą za sprawą wpisu złożyć Parze Młodej gratulację, zapewnić o swojej przyjaźni, a także zadeklarować pomoc na każdym etapie życia.

Ozdobiona zakochanymi zwierzętami drewniana księga, z dodatkowym, delikatnym motywem liści, doskonale sprawdzi się podczas ślubów w stylu eko, rustykalnym czy industrialnym, zachwycając wszystkich gości i będąc jednocześnie wspaniałym prezentem – tym razem dla samych Nowożeńców.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.