Księga gości obraz Kg001

Personalizowana księga gości z formie dużego obrazu, który można powiesić na ścianie i wspominać dzień ślubu każdego dnia.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

49,00 zł brutto
brutto
Opis
Opis

Księga gości obraz Kg001


Ta propozycja jest idealna dla par, które chcą mieć nietuzinkową pamiątkę z wesela, którą będą mogli powiesić sobie na ścianie.

Piękna oprawa, fantazyjny wzór drzewa, który zostanie zwieńczony podpisami Waszych gości, będzie się wspaniale prezentować w waszym domu, niezależnie od tego, w jakim stylu urządziliście mieszkanie.

Wszystko wykonano z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu obraz będzie trwały i nic się nie rozmaże nawet po kilkunastu latach.

 

Obraz przedstawia drzewo z gałęziami. Liście drzewa stworzą Wasi goście z odcisków palców oraz swoich podpisów.

Wystarczy tylko przygotować stolik gdzie położycie obraz, kolorowe tusze oraz długopis.

Aby wpisać się do księgi wystarczy przyłożyć palec do tuszu i odcisnąć kciuk na plakacie. Pozostanie trwały odcisk kciuka, na którym można złożyć swój podpis długopisem. Po weselu pozostanie tylko powiesić na ścianie lub postawić na szafce.

 Pod drzewem znajdą się Wasze imiona i datę ślubu.

Taka księga gości będzie cudowną pamiątką na długie lata i z pewnością zrobi furorę na Waszym weselu!

 

Dodatkowo otrzymasz 3 tusze do wyboru: czerwony, różowy pomarańczowy, żółty, błękitny, niebieski, jasny zielony, ciemny zielony, złoty, srebrny.

 

Istnieje możliwość zamówienia pieczątek z dowolnym kształtem (wymiary ok 2,5 x 2,5 cm). Każda pieczątka może mieć inny wzór, np. serce, inicjały, aniołek itp.

 

3 tusze do wyboru: GRATIS!

Materiał: sklejka 5mm, perłowy papier

Wymiary: 23,5cm x 33cm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie imion Pary Młodej, datę ślubu, 3 kolory tuszy i ewentualnie kształt pieczątek.

Napisz opinię

Księga gości obraz Kg001

Księga gości obraz Kg001

Personalizowana księga gości z formie dużego obrazu, który można powiesić na ścianie i wspominać dzień ślubu każdego dnia.

* Pola wymagane

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych