Różowa akwarela tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Różowa akwarela tablice rejestracyjne


Róż to delikatność, niewinność, ale i zmysłowość, obietnica. Dlatego też jest to doskonały kolor do wykorzystania w przypadku ślubnych dekoracji.

Zastosowany z umiarem zamienić może zarówno weselną salę, jak i weselny pojazd, w coś niepowtarzalnego. Dlatego też ślubne tablice rejestracyjne różowa akwarela cieszą się taką popularnością i z niezmiennym zachwytem zwracają na nie uwagę ślubni goście, a nawet przypadkowi przechodnie.

Różowa akwarela została wykonana z hipsu, którego giętkość ale i trwałość sprawia, że doskonale spełnia on swoje funkcje. Takie tablice rejestracyjne będą doskonale wyglądały na ślubnych zdjęciach, pozostaną także wspaniałą pamiątką, która – przy odpowiednim zaaranżowaniu przestrzeni -– zdobić może przedpokój czy sypialnie młodych małżonków.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.