Lizaki Ślubne biały wzór LI003

Tradycyjne lizaki owocowe o średnicy 55 - 58 mm zawinięte w przezroczystą folię, oklejone etykietami z nadrukowanymi motywami ślubnymi oraz przewiązane gustownymi kokardkami w kilku kolorach.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 40 szt. produktów
Opis
Opis

Lizaki Ślubne biały wzór LI003


Piękny owocowy lizak ślubny to jeden z ciekawszych form podziękowania gościom weselnym za przybycie. Tradycyjne lizaki o średnicy 55 - 58 mm zawinięte w przezroczystą folię, oklejone etykietami z nadrukowanymi motywami ślubnymi, imionami nowożeńców oraz datą ślubu przewiązano gustownymi kokardkami w kilku kolorach.


Tak przygotowane lizaki można wręczać przy powitaniu, przy składaniu życzeń lub położyć przed każdym gościem na stole weselnym. Będą miłym gadżetem na każdym ślubie i każdym weselu.

Otrzymają Pańśtwo lizaki, naklejki oraz wstążki do samodzielnego montażu.