Lizaki Ślubne LI001

Tradycyjne lizaki owocowe o średnicy 55 - 58 mm zawinięte w przezroczystą folię, oklejone etykietami z nadrukowanymi motywami ślubnymi oraz przewiązane gustownymi kokardkami w kilku kolorach.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,20 zł brutto
brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 40 szt. produktów
Opis
Opis

Lizaki Ślubne LI001


Tradycyjne lizaki owocowe o średnicy 55 - 58 mm zawinięte w przezroczystą folię, oklejone etykietami z kwiecistym, wiosennym motywem, imionami nowożeńców i datą ślubu dodatkowo zostały przewiązane wytwornymi kokardami pasującymi do uroczystości.

Taki prezencik idealnie nadaje się na symboliczne podziękowanie gościom za ich przybycie. Można je położyć na stole, wręczyć podczas składania życzeń lub zaraz po przywitaniu.

Będą miłym gadżetem na każdym ślubie i każdym weselu.

Otrzymają Pańśtwo lizaki, naklejki oraz wstążki do samodzielnego montażu.