Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem Złota ramka z kwiatami

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem i złotą ramką z kwiatami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem Złota ramka z kwiatami


Jeśli szukasz pięknej i wyjątkowej pamiątki I Komunii Świętej, która zachwyci nie tylko Jubilata, ale także wszystkich gości, satynowa, półprzezroczysta pamiątka z dowolnym tekstem i zdjęciem w złotej ramce z kwiatami jest idealnym wyborem. Ta oryginalna ozdoba będzie nie tylko wyjątkowym upominkiem, ale również wyjątkowym dodatkiem do wystroju domu.


Satynowa faktura nadaje pamiątce elegancji i delikatności, a półprzezroczystość dodaje jej subtelności. Możesz spersonalizować tę pamiątkę dowolnym tekstem, który najlepiej odda uczucia związane z I Komunią Świętą. Czy to imię Jubilata, data uroczystości, sentencja religijna, czy też wybrany cytat - to wszystko możesz umieścić na tej wyjątkowej pamiątce. Możliwości są nieograniczone!


Złota rama z kwiatami dodaje tej pamiątce nie tylko elegancji i blasku, ale także delikatności. Kolor złoty symbolizuje światło, piękno i triumf, idealnie pasując do znaczenia samej I Komunii Świętej. Kwiatowe motywy dodają do pamiątki subtelności i romantyczności, podkreślając jej wyjątkowy charakter.


Pamiątka I Komunii Świętej w złotej ramce z kwiatami to nie tylko przedmiot do ozdobienia domu, ale także wyjątkowy sposób na zachowanie pamiątki z tego ważnego dnia. Może stanowić centralny element dekoracji stołu podczas przyjęcia komunijnego, a także zostać umieszczona na specjalnym miejscu w pokoju Jubilata. Będzie przypominała o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat.
Pamiątka ta jest wykonana z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Materiały użyte do jej produkcji są wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość i piękny wygląd przez wiele lat.


Jeśli szukasz niebanalnego prezentu na I Komunię Świętą, satynowa, półprzezroczysta pamiątka z dowolnym tekstem i zdjęciem w złotej ramce z kwiatami jest idealnym wyborem. To wyjątkowy upominek, który zostanie doceniony przez jubilata i stanie się piękną pamiątką tego ważnego dnia. Nie wahaj się więc ani chwili dłużej - zamów już teraz i spraw, by ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy!

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść prośby z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji