Pudełko na obrączki z żywicy wzór biało różowy

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudełko na obrączki z żywicy wzór biało różowy


Magiczny symbol małżeństwa

Obrączka od wieków jest symbolem małżeństwa, wierności i miłości, a także oznacza nieprzerwaną ciągłość i nieskończoność związku. Założone na palcach nowożeńców, będą więc towarzyszyć im przez całe życie. Dlatego ten znany już od starożytności symbol nierozerwalności związku małżeńskiego powinien znaleźć się w odpowiedniej dla niego oprawie.

Piękne i solidne opakowanie obrączek zapewni eleganckie pudełko na obrączki Venarti z żywicy. Połączenie satynowej, wysokiej jakości pleksi i pięknej pokrywki wykonanej z żywicy sprawi, że ten drobny element podkreśli w zniewalający sposób magiczną chwilę zaślubin. Każda pokrywka jest magiczna, unikalna o niepowtarzalnym wzorze, ponieważ odlewamy ją ręcznie. Idealnie gładka doskonale odbija światło, w którym perłowe kolory mienią się. Kolory pomarańczowo-różowe są pastelowe, delikatne i bardzo modne, a ich przejście do eleganckiej białej perły w środku i przezroczystego dołu zostały wykonane na zasadzie cieniowanego ombre. Dół pokrywki ma dodatkową ozdobę w postaci zatopionych w żywicy ekskluzywnych srebrnych drobinek.

Środek pudełka na obrączki Venarti na wyżłobiony kształt serca, w którym umieścicie Wasz symbol miłości!

 

Materiał: pokrywka z żywicy, reszta pudełka: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 7,5 x 7,7 x 1,4 cm

Materiał: Żywica - każda pokrywka jest unikalna, odlewana ręcznie

Właściwości żywicy: Pokrywka jest gładka, odbijająca światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło, reszta pudełka jest matowa (satynowa pleksi)

Kolor pokrywki: Kolor perłowo różowy, środek perłowy biały, dół przezroczysty z wtopionymi srebrnymi drobinkami

Personalizacja: GRATIS!

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.