Drewniane pudełeczko na obrączki ślubne

Piękne drewniane pudełko na obrączki ślubne


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

24,99 zł brutto
24,99 zł brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane pudełeczko na obrączki ślubne


Obrączki są symbolem nieskończonej miłości i trwałego związku, zatem ich nałożenie w trakcie ślubnej ceremonii, również ma istotny, symboliczny wymiar.

Aby nadać temu wydarzeniu wyjątkową oprawę, warto sięgnąć po drewniane pudełeczko na obrączki, które nada tej czynności elegancki, a jednocześnie nowoczesny charakter.

Małe, drewniane pudełeczko na obrączki urzeka swoją subtelnością, a delikatny grawerunek pozwala nadać pudełku indywidualny charakter.

W trakcie ceremonii pudełeczko jest poświęcone wraz z obrączkami, co czyni je doskonałą pamiątką po tej wyjątkowej uroczystości.

 

Materiał: drewno

Średnica zewnętrzna: 36 mm

Średnica wewnętrzna: 28 mm

Wysokość: 25mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych