Białe kwiaty Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem białych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe kwiaty Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Nasze drewniane zaproszenia to idealny sposób, aby poprosić o błogosławieństwo rodziców. Z ich ponadczasowym motywem białych kwiatów, te pudełka wywołują poczucie klasycznej elegancji i wysokiej jakości rzemiosła.

Kiedy je otworzysz, znajdziesz w nich spersonalizowaną treść, która wyrazi Twoją szczerą prośbę o błogosławieństwo dla rodziców na Twoją szczególną okazję.

Rustykalne drewniane wykończenie i misterny kwiatowy wzór każdego pudełka doda kreatywnego uroku temu ujmującemu i znaczącemu gestowi. Możesz być pewien, że każdy element jest wykonany z dokładną dbałością o szczegóły, więc Twoi rodzice mogą rozpoznać, jak wiele dla Ciebie znaczą.

Z naszymi drewnianymi zaproszeniami dla rodziców, na pewno zrobisz wrażenie, które uchwyci piękno i wdzięk waszej wyjątkowej chwili. Spraw, aby była ona niezapomniana już teraz!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka szyfonowa rwana ręcznie: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych