Serce z odcisków Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem serca z odcisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Serce z odcisków Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


Szukasz idealnego sposobu, aby poprosić swoich rodziców o błogosławieństwo?  Nasze zaproszenia są wykonane z pięknym motywem czerwonego serca z odcisków i posiadają nadruki na okładce i wewnątrz, dzięki czemu wyglądają po prostu olśniewająco. Każde z nich jest spersonalizowane Twoim tekstem, dzięki czemu odzwierciedlają wszystko to, co sobie wymarzyłeś.

Unikalne drewniane pudełko sprawi, że Twoi rodzice będą przepełnieni radością, gdy je otworzą. Wykonane z najwyższej jakości drewna, zaproszenia te z pewnością przetrwają całe życie, służąc jako wieczne przypomnienie tej niesamowitej chwili.

Zaproszenia te pokazują, że zależy Ci na nich i sprawiają, że pytanie o zgodę nie jest tylko czynnością, ale doświadczeniem samym w sobie. Nie przegap tych wspaniałych zaproszeń - przepełnione charakterem, nasze drewniane zaproszenia dla rodziców wyraźnie zaznaczają tę ważną okazję w stylu! Okaż swoje uznanie już dziś, wręczając im te pamiątki - zamów swoje już teraz!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych