Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem i wzorkiem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z Waszym zdjęciem i wzorkiem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku ze zdjęciem i wzorkiem


Prośba o błogosławieństwo zamknięta w naturalnym drewnie

Rodzice to najważniejsi goście, którzy będą uczestniczyć w Waszym ślubie i weselu. Bez nich i ich miłości nie byłoby Was. Dlatego dajemy Wam oryginalne i piękne zaproszenie dla Rodziców, które jednocześnie niech będzie prośbą o błogosławieństwo zamkniętą w urokliwym drewnianym pudełku.

Ze zdjęciem i wzorkiem

Pudełko nie jest tylko i wyłącznie wykonane z surowego drewna. Na zewnątrz i od wewnętrznej strony wieczka umieścimy Wasze wyjątkowe zdjęcie, które na pewno rozczuli Rodziców. Zewnętrzną stronę wieczka dodatkowo ozdobiliśmy fikuśnym, florystycznym i nieco secesyjnym w kształcie wzorkiem, który rozdziela dwie przestrzenie – z Waszym zdjęciem i personalizowany tekst.

Personalizacja zaproszenia GRATIS. Wy wybieracie zdjęcie oraz tekst zaproszenia i prośby o błogosławieństwo.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.