Skrzynka na 2 wina z Waszym zdjęciem Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z waszym zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Skrzynka na 2 wina z Waszym zdjęciem Podziękowanie dla rodziców


Wyjątkowe osoby zasługują na wyjątkowe prezenty. Dlatego też tak wyjątkowym gościom, jakimi są rodzice Młodej Pary, warto wręczyć upominek, który zachwyca, a także który stanie się wspaniałą pamiątką weselnej uroczystości.

Funkcjonalna skrzynka na dwa wina ucieszy nie tylko amatorów esencjonalnych trunków, ale dzięki swojej elegancji i zdobiącemu ją motywowi, będzie wyjątkowym podarkiem – podziękowaniem. Ten sposób powiedzenia przez Młodą Parę „dziękuję” stanie się niezwykle wzruszającą chwilą, zaś zdobiące skrzynkę zdjęcie Nowożeńców nada prezentowi indywidualnego charakteru i przekona obdarowanych o jego wyjątkowości.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu, duże zdjęcie oraz treść nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych