Kwiaty boho Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem boho kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Kwiaty boho Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Styl boho, kojarzący się nie tylko z wolnością, ale i nieskrępowaną radością, należy do jednych z najczęściej wybieranych, jeśli chodzi o organizację weselnej uroczystości. Jednak, nawet jeśli nie zdecydujemy się na przyjęcie w takiej aranżacji, można wprowadzić elementy boho, przejawiające się w drobnych motywach, zdobiących przedmioty służące organizacji wesela czy będące upominkami dla gości.

Styl boho doskonale sprawdzi się w przypadku upominków dla rodziców. Taki prezent, stanowiący jednocześnie piękne podziękowanie dla rodziców, uczyni moment jego wręczania niezwykle wzruszającym, niezapomnianym. Skrzynka na dwa wina, ozdobiona motywem kwiatów boho, zachwyci rodziców swoim starannym wykonaniem i niezwykle eleganckim wykończeniem. Kwiaty zaś nadawać będą skrzynce lekkości i wyjątkowego charakteru.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również