Piwonie Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Piwonie Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Rola rodziców w życiu dziecka jest nieoceniona, a mimo iż zmienia się ona w ciągu całego życia, to wsparcie i bezwarunkowa miłość towarzyszą nam na każdym jego etapie. Za to, i za wiele innych rzeczy warto podziękować rodzicom w dniu ślubu, wraz z tymi podziękowaniami składając na ich ręce podarek.

Pięknym prezentem będzie drewniana skrzynka na dwa wina, ozdobiona motywem kwitnących piwonii. Te kwiaty, to nie tylko symbol bogactwa i pomyślności, ale również sposób na to, by zamienić tak funkcjonalny produkt w niezwykły upominek. Elegancka skrzynka na wino doskonale pasuje zarówno do wesela w stylu glamour, jak i do stylu klasycznego czy romantycznego.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych