Skrzynka na wino Szopy w sercu

79,00 zł brutto
brutto


Opis
Opis

Skrzynka na wino Szopy w sercu


Skrzynka na wino z trzema przegródkami grawerowana laserowo + 2 kieliszki GRATIS!

Ważne uroczystości warto celebrować w gronie najbliższych, zaufanych osób, czerpiąc wzajemną radość ze wspólnej zabawy i dzieląc się swoim szczęściem.

Warto również podziękować tym wszystkim osobom, które uczestniczą w weselu, a szczególnie rodzicom – nie tylko za ich obecność podczas ślubnej zabawy, ale za wszystko, co zrobili, by wychować dzieci i przekazać im fundamentalne wartości.

Doskonałym pomysłem na to, w jaki sposób Para Młoda może wyrazić swoją wdzięczność, jest wręczenie rodzicom drobnego upominku, na przykład dobrego wina. Aby jednak ten prezent zyskał niepowtarzalnego charakteru, warto zadbać również o jego piękne opakowanie.

Korespondująca zarówno z charakterem uroczystości, jaki pozostałymi elementami dekoracyjnymi drewniana skrzynka na wino, ozdobiona uroczym motywem zakochanych szopów, będzie doskonałym opakowaniem, kryjącym w sobie cenny trunek.

Szczególnie, że dzięki starannemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, będzie ona również wspaniałą pamiątką, pozwalająca wrócić wspomnieniami do dnia ślubu.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Kolor: naturalny

2 kieliszki: GRATIS!

Wymiary wewnętrzne: 32cm (wys.) x 27,8cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 34cm (wys.) x 29,8cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść na skrzynce

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem graweru.

 

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść graweru.