Zdjęcie na drewnie w kształcie ośmiokątu

49,99 złOpis
Opis

Zdjęcie na drewnie w kształcie ośmiokątu


Pamiątkowe zdjęcie na drewnie

Szukacie oryginalnych pamiątek ze ślubu? Dla siebie? Dla rodziców? A może dla wyjątkowych gości weselnych? Nasza propozycja to wyjątkowe, atrakcyjne i pięknie wykonane pamiątkowe zdjęcie na drewnie w kształcie ośmiokąta.

Nadrukowane na drewnie

Wykonujemy wysokiej jakości trwały nadruk Waszego zdjęcia na sklejce o grubości 3 mm. W komplecie ze zdjęciem na drewnie w kształcie ośmiokąta jest także ramka zrobiona również z trzymilimetrowej sklejki.

Uszlachetniamy żywicą

Dodatkowo produkt można uszlachetnić w naprawdę oryginalny sposób. By zdjęcie nabrało prawdziwie pięknego blasku, proponujemy zalanie nadruku cienką 2-3 mm warstwą przezroczystej żywicy. Dzięki temu zabiegowi fotografia nabierze wyjątkowej głębi. Żywica pozwoli też zachować tę pamiątkę w niezmienionym stanie na dłużej. Doskonale bowiem ochroni ją przed uszkodzeniami. Żywica jest materiałem niemal niezniszczalnym, odpornym na zarysowania i działanie czynników atmosferycznych. Wasze zdjęcie może zostać wyeksponowane nawet na ostrym słońcu i nie straci żywych barw!

 

Personalizacja: Gratis!

Materiał: nadruk na sklejce 3mm, ramka sklejka 3mm

Uszlachetnienie: Zdjęcie nabiera blasku po zalaniu go warstwą 2-3mm żywicy. Zdjęcie nabiera głębi oraz jest doskonale chronione przed uszkodzeniami

 

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych