Zdjęcie na drewnie pokryte żywicą Podziękowanie dla rodziców

200,00 zł


Opis
Opis

Zdjęcie na drewnie pokryte żywicą Podziękowanie dla rodziców


Podziękuj Rodzicom zdjęciem na drewnie

Podziękowania dla rodziców, składane podczas wesela, to już poniekąd prawdziwa tradycja. Są bardzo ważnym i wzruszającym momentem, w którym przekazujecie swoje wyrazy wdzięczności i szacunku, a przede wszystkim miłości. Dziękujecie rodzicom za uczucia, poświęcenie oraz trud, które włożyli w Wasze dotychczasowe życie. Rodzice powinni więc w tym momencie poczuć się naprawdę wyjątkowo. Płynące prosto z serca słowa warto podkreślić nietuzinkowym prezentem, który stanie się zarazem wspaniałą pamiątką.

Nie wypowiemy i nie ułożymy za Was słów wdzięczności, ale mamy pomysł na wyjątkowy podarunek dla rodziców. Jest to zdjęcie na drewnie pokryte przezroczystą żywicą. Wy wybieracie zdjęcie, napis, a my wykonujemy według Waszego projektu niepowtarzalne podziękowanie dla rodziców. Produkt, o którym mówimy jest robiony ręcznie, a zatem unikalny. Miejscowe niedoskonałości, które mogą się pojawić, dodają mu wyjątkowego stylu i prawdziwości. Proponowany prezent na drewnie charakteryzuje się wyjątkową trwałością i blaskiem, które zapewnia żywica. Zdjęcie nigdy nie straci swoich kolorów.

Zainteresowani? Sprawdźcie też podziękowania z żywicy w kształcie statuetki!

 

Personalizacja: Gratis!

Materiał: buk ok 2cm, format 30 x 21 cm (A4), pokryty przezroczystą żywicą (ok 2 mm grubości)

 

Produkt wytwarzany ręcznie, może posiadać miejscowe niedoskonałości, co jest naturalnym zjawiskiem w tego typu produktach

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu