Drewniany pendrive w etui z mchem i szyszkami

Wyjątkowy i niepowtarzalny pendrive w drewnianym etui. Etui to wykonane jest z wysokiej jakości sklejki liściastej. Na zewnątrz dowolny nadruk, w srodku życzenia.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

135,00 zł
135,00 zł


Opis
Opis

Drewniany pendrive w etui z mchem i szyszkami


Bardzo eleganckim sposobem na wręczenie zdjęć lub filmów z wesela jest umieszczenie ich w czarującym, drewnianym pendrivie w drewnianym etui.

 

Etui

Opakowanie zostało wykonane z wysokiej jakości sklejki z drzew liściastych. Etui posiada dowolny nadruk z motywem z naszego sklepu, tak aby pasowało do pozostałych dodatków lub Wasze zdjęcie :)

Wymiary wewnętrzne: 144 x 95 x 30 mm

 

Pendrive

Każdy pendrive jest inny, ponieważ wykonany jest z prawdziwej gałązki.

Pendrive pomieści aż 16GB danych, więc nie trzeba się martwić o ilość zdjęć lub filmów na nim :) Dzieki czemu będzie doskonałym prezentem i pamiątką na długie lata.

Pendrive wystarcy umieścić w komputerze lub DVD aby oglądać Wasze wesele. Pendrive jest bardzo poręczny, dzięki czemu można go nosić przy kluczach.

Tak wyposażeni możenie odwiedzić rodzinę i w łatwy sposób podzielić się zawartością pendriva.

Oczywiście na takim pendrivie można nagrać cokolwiek innego na każdą ważną okazję :)

 

Treść

Po dokonaniu zamówienia należy wysłać nam zdjęcie, lub wskazać motyw z naszego sklepu, który mamy nanieść na pudełko oraz treść życzeń.

Przygotujemy projekt do akceptacji.

Pendrive wysłamy pusty do samodzielnego wgrania zawartości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych