Podstawka plastikowa

Czarna podstawka do szklanych zaproszeń i podziękowań


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

19,99 zł brutto
brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 2 szt. produktów
Opis
Opis

Podstawka plastikowa


Pary Młode podczas organizacji wesela coraz częściej sięgają po niekonwencjonalne rozwiązania, szukają również wyjątkowych produktów, pozwalających wyrazić swój charakter czy styl bycia.

Nic zatem dziwnego, że – szczególnie w przypadku zaproszeń czy podziękowań dla tak wyjątkowych gości, jak rodzice Państwa Młodych, przyszli małżonkowie oczekują nieszablonowych wzorów czy pomysłów.

Piękne zaproszenia szklane muszą być jednak wyeksponowane w wyjątkowy sposób, dlatego też warto dołączyć do nich plastikową podstawkę, dzięki której każdy ich element będzie widoczny.

Ten sposób ekspozycji sprawi, że takie zaproszenie zyska nowego charakteru – dzięki podstawce stanie się piękną pamiątką i elementem zdobiącym wnętrze mieszkania.

Pasuje do dużych, ciężkich zaproszeń szklanych formatu A4 lub A5

 

Materiał: plastik

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych