Para na sercu Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem pary na sercu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para na sercu Szklane podziękowania dla Rodziców


Podziękowania dla rodziców w formie pamiątki ze ślubu dzieci to dzisiaj swojego rodzaju norma. Każda para moda chce w ten sposób uhonorować swoich rodziców. Szklane podziękowania to bardzo oryginalny pomysł na wyrażenie swojej miłości i wdzięczności. Grube szkło o mlecznej barwie pięknie się prezentuje, a przy tym jest gwarancją, że rodzice będą mogli cieszyć się pamiątką przez długie lata. Na szkle można umieścić dowolny tekst. Całości dopełnia zabawna grafika przedstawiająca parę młodą siedzącą na skrzydlatym sercu.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.