Serce folk Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem serca folk


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Serce folk Szklane podziękowania dla Rodziców


Uroczyste podziękowania dla rodziców na stałe zagościły już w programie polskich wesel. Coraz częściej pary młode decydują się na wręczenie rodzicom pamiątkowych podziękowań. Prezentowane podziękowanie wykonane jest z grubego szkła o mlecznej barwie. Jest to niezwykle elegancka i efektowna pamiątka ślubu dzieci, która będzie przypominała o tej wzruszającej chwili przez wiele lat. Treść podziękowań ustalana jest indywidualnie z klientem. Motyw serca w folklorystycznym stylu dodaje podziękowaniom radosnego charakteru.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych