Ptaszki w sercu folk Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem ptaszków w sercu folk


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ptaszki w sercu folk Szklane podziękowania dla Rodziców


Wielu nowożeńców decyduję się na zakup drobnej pamiątki, która będzie przypominała rodzicom o tym wyjątkowym dniu. Prezentowana szklana karta jest jedną z oryginalniejszych form podziękowań. Wykonana z grubego, mlecznego szkła będzie się doskonale prezentowała mimo upływu lat. Na karcie można umieścić dowolny tekst podziękowań. Zabawna grafika w żywych, folkowych kolorach – zakochane ptaszki w kwiecistym sercu - dodaje podziękowaniom kolorytu i w pełni oddaje klimat tej radosnej uroczystości.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych