Ptaszki w sercu Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem ptaszków w sercu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ptaszki w sercu Szklane podziękowania dla Rodziców


Ceremonia podziękowań rodzicom weszła już na stałe do programu polskich wesel. Tym drobnym gestem para młoda chce podziękować rodzicom i okazać im swoją miłość. Podziękowania w formie szklanej karty z pewnością przypadną do gustu wielu nowożeńcom. Wykonane z grubego, mlecznego szła podziękowania mogą zawierać dowolny tekst. Karta wykonana jest w minimalistycznym stylu, a przysłowiową kropką nad „i” jest tutaj grafika przedstawiająca dwa zakochane ptaszki. Całość utrzymana jest w stonowanych, pastelowych barwach.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych