Love Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem love


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Love Szklane podziękowania dla Rodziców


Szklane podziękowania dla rodziców to oryginalna propozycja dla nowożeńców, którzy pragną podziękować swoim rodzicom podczas przyjęcia weselnego. Wykonane zostały z grubego, mlecznego szkła, które zachwyca efektownym wyglądem i niezwykłą trwałością. Treść podziękowania może być dowolna, a każda karta wykonywana jest na indywidualne zamówienie klienta. Minimalistyczne piękno szklanej karty podkreśla jeszcze urocza grafika przypominająca pięciolinię z napisem LOVE. Takie podziękowanie z pewnością ucieszy każdego rodzica

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.