Love in the air Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem love in the air


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Love in the air Szklane podziękowania dla Rodziców


Szklane podziękowania dla rodziców to ekskluzywny pomysł na wyrażenie miłości i wdzięczności. W tym szczególnym dniu, wiele par młodych pragnie w wyjątkowy sposób uhonorować rodziców. Podziękowania wykonane z grubego szkła, w mlecznej barwie zachwycają swoim eleganckim wyglądem. Na szklanej karcie można umieścić dowolny tekst. Każde podziękowanie produkowane jest indywidualnie dla klienta. Uroku szklanej karcie dodaje czarno-biała grafika przedstawiająca zakochaną parę stojącą pod drzewem.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.