Żaby Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem żab


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Żaby Szklane podziękowania dla Rodziców


Zabawna, a jednocześnie bardzo elegancka szklana karta, która doskonale sprawdzi się jako ekskluzywne podziękowanie dla rodziców. Wiele par młodych che w ten wyjątkowy sposób podziękować swoim rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. Na grubym, mlecznym szkle można umieścić dowolną dedykację, treść podziękowań czy ulubiony cytat. Dzięki zabawnej grafice przedstawiającej żabią parę młodą, karta jest dowcipna i chwyta za serce. Każde podziękowanie jest indywidualnie przygotowywane według projektu klienta.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.