Tandem Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem tandemu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Tandem Szklane podziękowania dla Rodziców


Szklane podziękowania dla rodziców to ciekawy pomysł na upominek dla rodziców pary młodej. Z powodzeniem zastąpią siermiężne statuetki czy tradycyjne papierowe kartki z podziękowaniami. Wykonana z grubego, mlecznego szkła karta będzie przez wiele lat przypominała rodzicom o tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub dziecka. Podziękowania mogą mieć dowolną treść i są w pełni spersonalizowane pod pojedyncze zamówienie. Dzięki grafice przedstawiającej rower tandem, podziękowania doskonale oddają romantyczny charakter wesela.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.