Różowe pióra boho Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem różowych piór boho


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Różowe pióra boho Szklane podziękowania dla Rodziców


Zachwycające podziękowania dla rodziców, wykonane z grubego, mlecznego szkła to doskonały sposób, by okazać rodzicom swoją miłość i wdzięczność. Obecnie coraz więcej par decyduje się na uhonorowanie w ten sposób swoich rodziców. Podziękowania mogą mieć dowolną treść i są w pełni spersonalizowane, dzięki czemu obdarowani z pewnością poczują się wyjątkowo. Romantyczny wzór łapacza snów, ozdobionego pięknymi kwiatami w pastelowych kolorach, nadaje podziękowaniom wyjątkowego charakteru. Podziękowania przez wiele lat będą przypominały o pięknych chwilach.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.